VIP SİNEMA-EV SİNEMA KOLTUĞU

Sinema Koltuğu & Sinema Koltukları

SEGASit yüksek tasarım, mühendislik ve rekabetçi fiyatlarıyla; Sinema koltuğu, VİP sinema koltuğu, yatar sırtlı sinema koltuğu, proje ve uygulama çözümleri üretir.

SEGASit, çok çeşitli model ve versiyonlarıyla, sinema ve VİP sinema salonları için; izleyicinin ve yatırımcının tüm gereksinimlerinizi karşılayacak sinema koltukları, VİP sinema koltukları ve sistemleri imal eder.

İyi bir sinema koltuğu’nun temel amacı; kullanıcının anatomisine uygun imal edilerek, uzun süreçli film izlemeyi konforlu ve keyifli kılmasıdır.

Her bir sinema koltuğu; kalite, mühendislik ve teknoloji standartlarından ödün vermeden; dünya standartları, güvenlik ve teknik şartnamelere uygun ileri teknoloji ve teknikleri kullanılarak üretilir.


BR Serisi | Yatar Sırtlı VIP Sinema Koltuk Modelleri 
Sırt ünitesinin kullanıcı tarafından ayarlanmasını sağlayan hidrolik pistonlu mekanizma ile Sırt ünitesi koltuğun kol dayanağında bulunan son derece basit, kolay erişilebilir bir düğme ile kontrol edilir. 


VIP Sinema & EV Sinema Koltukları

SEGASit elektrik motorlu sinema koltuğu; vip sinema salonları kullanımı için son derece rahat, cömertçe orantılı bireysel koltuklardır.

Yüksek kaliteli malzemeler ve yüksek yoğunluklu sünger kullanılarak el yapımı döşemeli, ergonomik olarak tasarlanmış motorlu vip sinema koltuğu modelleri, seyirciye saatlerce film ve diğer izleme deneyimleri için maksimum oturma konforu sağlar.

SEGASit, çok çeşitli model ve versiyonlarıyla, sinema ve vip sinema salonlarında; izleyicinin ve yatırımcının tüm gereksinimlerinizi karşılayacak elektrik motorlu VIP sinema koltuğu, yatar sırtlı sinema koltuğu ve sistemlerini imal eder.

SEGASit sinema koltuğu ve vip sinema koltuğu; kalite, mühendislik ve teknoloji standartlarından ödün vermeden dünya standartlarına, güvenlik ve teknik şartnamelere uygun ileri teknoloji ve teknikler kullanılarak üretilmektedir.

SEGASit vip sinema koltuğu, motorlu sinema koltuğu; kapasite ve konforun eşit derecede önemli olduğu sinema salonları için özel olarak tasarlanmış elektrikli yatar koltuk arkalığı, "Sıfır Duvar" sistemiyle koltuğun içinde ileri doğru hareket ederek, yer işgalini minimum mesafeye düşürür.

Seyircinin izleme konforunu maksimuma çıkarmak için, koltuğun kol dayanağına, USB bağlantı, LED numaralandırma, ayarlanabilir aydınlatma, bardak tutucu, tepsi, bireysel döner tabla gibi çeşitli aksesuarlar dahil edilebilir.

         


Aksesaurlar
Seyircinin izleme konforunu maksimuma çıkarmak için, koltuğun kol dayanağına, USB bağlantı, LED numaralandırma, ayarlanabilir aydınlatma, bardak tutucu, tepsi, bireysel döner tabla gibi çeşitli aksesuarlar dahil edilebilir.


ERGONOMİ & KONFOR

İyi bir sinema koltuğu'nun temel amacı, oturmak için harcanan zamanın olabildiğince keyifli olması ve kullanıcının konforunu ve gereksinimlerini sağlayacak tüm donanıma sahip olması gerekir.

Sinema, ev sineması ve sinema salonları seyircinin koltuklarından ayrılmadan uzun zaman geçirebilecekleri yerlerdir. Bu nedenle her bir sinema koltuğu mümkün olan en yüksek konforu sunmalı ve vücut anatomisine uygun yapıda olmalıdır.

SEGASit sinema koltukları, bu hedefler doğrultusunda, sinema salonlarının ihtiyacı doğrultusunda ve aynı zamanda seyircinin konumuna mükemmel şekilde uyan konforu hedef alan ergonomik tasarımlarda imal edilirler.

TASARIM & GÜVENLİK

SEGASit sinema koltukları hakkında konuştuğumuzda, kullanıcının harika bir anın tadını çıkarabileceği sinema salonu ve ev sinema odası için rahat koltuklardan bahsederiz.

Tüm sinema koltuğu modellerimiz, Ar-Ge departmanı tasarımcılarımız tarafından hem sinema alanlarının özellikleri hem de seyircilerin konforu dikkate alınarak tasarlanır.

İmalatımız her bir sinema koltuğu, kompakt yapısının ve sağlamlığının yanında seyircinin tüm konforu düşünülerek tasarlanır ve üretilir.

MEVCUT ALANA UYUMLULUK

Konforun tasarımla birleştiği SEGASit Sinema koltukları, sinema salonlarını veya ev sinema salonlarının donanımında yatırımcı ve mimarlar için ideal bir seçenek haline gelir.

SEGASit estetik, sağlamlık, rahatlık, test sonuçları ve maliyet avantaj değerlerini en ileri seviyede dikkate alır. Üretimin her safhasında en son teknolojik imalat yöntemleri ve metotlarını kullanır.

Her bir sinema koltuğu yatırımcının ve seyircinin gereksinimleri doğrultusunda; merkezden tek ayak veya yanal ayak, bardaklı plastik veya kumaş kol, yatar sırt, ışıklı sıra göstergesi, kumaş veya deri döşeme, tabla gibi donanımlarla zenginleştirilir.

PROJE RESİMLERİ